Kariéra

Spojte s námi Vaše cíle

KOREJZOVA LEGAL v.o.s.

Informace pro kandidáty

V současné době obsazujeme tyto pozice:

Samostatný referent(ka)

Požadavky na pozici:

  • ukončené SŠ vzdělání, ideálně VŠ
  • znalost anglického jazyka B2
  • Zkušenost v oblast průmyslových práv výhodou
  • počítačová gramotnost – práce v IT systémech
  • smysl pro detail a důslednost
  • zodpovědnost, spolehlivost a proaktivní přístup
  • schopnost týmové spolupráce a ochota se dál vzdělávat

Náplň práce:

  • komunikace s úřady a klienty v České republice a v zahraničí, 90% práce je v angličtině

Nabízíme:

  • celý nebo zkrácený pracovní úvazek na denní bázi
  • možnost práce z domova přes VPN ve výjimečných případech
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • bonus ve formě stravenek a předplacené SIM karty
  • dovolená po prvním roce v délce 5-ti týdnů
  • příjemný kolektiv a nadstandardní pracovní prostředí

Životopisy v českém jazyce zasílejte na e-mail pdebrantes@korejzova.cz.

Děkuji.

JUDr. Petra Sauvage de Brantes

advokát a společník

V případě dotazů nám volejte na mobil +420603448850 nebo nás kontaktujte písemně